Nowiusieńkie pożyczki bez baz danych gryfice

Nowiusieńkie pożyczki bez baz danych dla kobiet

Brand marketing- pożyczki dedykowane
 
Są firmy, które dedykują swoje usługi dla scharakteryzowanej grupy docelowej. Robią tak również firmy udzielające prędkich pożyczek. Dla poniektórych firm pożyczkowych skłonność kobiet do polowania na okazje jest  źródłem budowania pozycji na rynku. Marketingowcy rządzą się tu maksymami psychologii. Panie uważane są za bardziej emocjonalne i podejmujące decyzje pod wpływem impulsu, również decyzje finansowe. Swoją drogą, według tej samej dziedziny nauki, mężczyźni to łowcy, a kobiety kolekcjonerzy. Kierując się tą logiką, firmy pożyczkowe kierują swoją ofertę do kobiet, którym nie starcza pieniędzy do następnej wypłaty, a koniecznie muszą zamówić sobie kolejną parę luksusowych butów, aby polepszyć sobie nastrój. Rzecz jasna to wielkie przerysowanie, ale na tej bazie podtrzymuje się marketing dedykowanych dla kobiet „chwilówek„. 
Nowiusieńkie pożyczki bez baz danych– „Pani Pożyczka” oraz „Kobieta z klasą”
    
Nowe pożyczki bez baz danych to opcja dla zabieganych, którzy żądają szybkiego zastrzyku gotówki bez bezużytecznych formalności. Przedkładają pożyczki w 15 minut, bez opuszczania gospodarstwa. „Pani Pożyczka” oferuje pożyczki od 100 do 10000 zł, na okres spłaty od 5 do 360 dni. Ażeby zdobyć szybką pożyczkę wystarczy wysłać formularz aplikacyjny. Żądana jest też autoryzacja, w większości wypadków w formie przelewu małej sumy na konto firmy. Po weryfikacji czekamy już tylko i wyłącznie na prędki przelew gotówki. Pieniądze na naszym koncie pojawią się, z znacznym prawdopodobieństwem, jeszcze tego samego dnia. 
Inną pożyczką dedykowaną jest „Kobieta z klasą”. Oczywiście tak jak w wypadku innych pożyczek mężczyźni nie są tu dyskryminowani. Chodzi wyłącznie o wyszukanie grupy docelowej pośród wielu firm pożyczkowych. „Kobieta z klasą” świadczy nowiutkie pożyczki bez baz danych.  Starczy na przysłowiowe waciki, a nawet nowiutką torebkę, albowiem kwota pożyczki wynosi od 200 do 1500 zł. Pierwsza pożyczka, do 500 zł, jak w przypadku wielu internetowych firm pożyczkowych, jest oprocentowana na 0%. Klientki „Kobiety z klasą” chwalą firmę za prędkość decyzji, dzięki czemu swoje pilne potrzeby zdołają urzeczywistnić jeszcze tego samego dnia, jeżeli wezmą pożyczkę w godzinach pracy banku.